přihlásit / registrovat

            Kulturní dům                     Kostelec nad Orlicí


 Novinky


V sobotu proběhla Prodloužená. Momentky jsou v GALERII a kousek videa (Clock) je ve VIDEÍCH. Nezapomeňte, že příští lekce je až v sobotu 17.11.2018!!!


Do GALERIE jsme přidali pár fotografií z 8. lekce tanečních. V aktualitách jsou propozice k prodloužené.
Vstupenky na Věneček je možné rezervovat ON-LINE.


V sobotu proběhla Prodloužená. Děkujeme všem za skvělou atmosféru. Momentky jsou v GALERII a kousek videí (Clock a Jive) jsou ve VIDEÍCH. Nezapomeňte, že příští lekce je až v sobotu 13.10.2018!!!


Do GALERIE jsme přidali pár fotografií ze 3. lekce tanečních.
V aktualitách jsou informace o prodloužené a společném fotografování.


Fotky z 2. lekce tanečních jsou v GALERII a kousek videí je ve VIDEÍCH.


K 1.9.2018 došlo ke změnám ve výlepu plakátů. Zjednodušili jsme výpočet ceny za výlep.


V kulturním domě Rabštejn jsme od nové sezóny implementovali nový REZERVAČNÍ SYSTÉM. On-line si můžete rezervovat vstupenky např. na Hradišťan zde: Vstupenky ON-LINE


Filmový festival - Expediční kamera

SnowFilmFest

Pátek 16. 11. 2018
Čas: 17:30Cena: 100 Kč / studenti, důchodci,... 70

až neuvěřitelné  zážitky v extrémních  podmínkách.


Dopolední biograf:

TÁTOVA VOLHA

Čtvrtek 22. 11. 2018
Čas: 10:30Cena: 50

Jeden z divácky nejúspěšnějších českých filmů upolynulé sezóny se skvělým obsazením. 

Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. 

Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Eva Holubová, Vilma Cibulková, Hana Maciuchová), aby zjistily víc.


Kino pro děti:

MALÁ ČARODĚJNICE

Neděle 25. 11. 2018
Čas: 17:00Cena: 80

Filmové zpracování známé dětské knížky Otfrieda Preußlera. Jen několik set let „mladá“ čarodějnice se chce podívat na slavný sabat, který se každoročně koná na vzdálené hoře. Její společník, starý moudrý havran Abraxas, jí to sice vymlouvá, ale malá čarodějnice ho neposlouchá a chce se stát čarodějnicí… Rodinný film Německo 2018


Dopolední biograf:

ČERTOVINY

Čtvrtek 13. 12. 2018
Čas: 10:00Cena: 50

Stalo je jednou, že se v pekle uklízelo. Čerti se jen hemžili, navzájem si překáželi a klopýtali jeden přes druhého, prostě hotový blázinec. A pak se to stalo. Jeden zakopl, padl na druhého a oba povalili kotel s hříšnou duší. Toho využila hříšná duše. Rozběhla se k otevřené bráně a byla pryč. Bylo zle. Luciper se rozhodl pro trest – čerti musí jít na svět a každý přivést do pekla jednu hříšnou duši.  Pohádka, Česko 2018. Hrají: Jakub Prachař, Oldřich Navrátil,…. Režie: Zdeněk Troška.


Vánoční pohádka:

HOTEL TRANSYLVÁNIE 3 - PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ

Pátek 21. 12. 2018
Čas: 17:00Cena: 80

Naše oblíbená upíří rodinka se vydává na výletní parník, kde si chce Drákula oddechnout od starostí s hotelem. Když Mavis zjistí, že se Drákula zamiloval do záhadné kapitánky lodi Eriky stane se z nevinné dovolené noční můra. Rodinný film USA 2018

  Sdružený klub Rabštejn Kostelec nad Orlicí - autor: Tomáš Hovorka + team