přihlásit / registrovat

            Kulturní dům                     Kostelec nad Orlicí
  s besedou ŽIGULEM PO SVĚTĚ

 Novinky


Do GALERIE jsme přidali několik fotografií z Věnečku a také několik videí!!! VIDEA Z VĚNEČKU.


K 1.9.2018 došlo ke změnám ve výlepu plakátů. Zjednodušili jsme výpočet ceny za výlep.


V kulturním domě Rabštejn jsme od nové sezóny implementovali nový REZERVAČNÍ SYSTÉM. On-line si můžete rezervovat vstupenky např. na Hradišťan zde: Vstupenky ON-LINE


BOHEMIAN RHAPSODY

Sobota 30. 3. 2019
Čas: 19:00Cena: 120

životopisný film o Freddiem Mercurym a skupině Queen, jejíž hudba ovlivnila celé generace. Vypráví příběh o vzestupu skupiny a vrcholí nezapomenutelným koncertem Live Aid ve Wembley 1985. Nevhodné mládeži do 12 let.Vstupenky na kino Bohemian RhapsodyKino:

LÉTO S GENTLEMANEM

Středa 10. 4. 2019
Čas: 19:00Cena: 80

Stereotypní manželství Anny a Igora naruší na pravidelné letní dovolené na chalupě setkání Arturem (Jaromír Hanzlík). Elegantní gentleman je, jak se zdá, novým majitelem místního zámku a mezi ním a Annou přeskočí jisra… Hrají Jaromír Hanzlík, Igor Bareš, Alena Antalová a další. Romantická komedie ČR 2019


Dopolední biograf:


PO ČEM MUŽI TOUŽÍ

Čtvrtek 25. 4. 2019
Čas: 10:00Cena: 50

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Například se změní v muže v ženském těle…  Hrají: Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek a další.  Komedie Česko 2018.   


Kino:

TOMAN

Neděle 5. 5. 2019
Čas: 19:00Cena: 80

Filmové drama režiséra a producenta Ondřeje Trojana o vzestupu a pádu na pozadí doby, která dodnes ovlivňuje naše životy. Neuvěřitelný a pravdivý příběh rozporuplné osoby Zdeňka Tomana, šéfa naší zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil vývoj v poválečném Československu, bezskrupulózního obchodníka s obrovskou mocí a zásadním úkolem. Hrají: Jiří Macháček, Táňa Pauhofová a další. Historické drama ČR/SR 2018.

  Sdružený klub Rabštejn Kostelec nad Orlicí - autor: Tomáš Hovorka + team