přihlásit / registrovat

            Kulturní dům                     Kostelec nad Orlicí


 Novinky


Na stránku s informace o Tanečních pro páry jsme přidali dvě závěrečné společné fotografie. Pár fotografií je také v GALERII. Fotky z Věnečku jsou v GALERII. Ještě snad přibudou a také bude několik videí, ale postupně... A i pár pohyblivých obrázků... ve VIDEÍCH. Video z předtančení jsou na našem facebooku. FB


Vypsali jsme Taneční pro páry! Informace jsou ZDE


Fotky z 12. lekce tanečních jsou v GALERII a něco málo pohyblivých obrázků je ve VIDEÍCH.
V aktualitách jsou informace o Věnečku pro frekventanty.


V GALERII jsou fotografie z 10. lekce Tanečních Rabštejně. A taky několik videí... ZDE.


V GALERII jsou fotografie z Prodloužené Tanečních Rabštejně. A taky několik videí... ZDE.

Tentokrát je tam opravdu hodně fotek, hlavně z rodičovské volenky. Jedno super video z CLOCKu v kruhu natočené z balkónu!

Vstupenky na Věneček jsou již v prodeji, proto neváhejte - mizí rychle. Frekventanti je mají vstup samozřejmě v ceně kurzu.


1.8.2017 - Abonentky pro rok 2017/18 jsou připravené k vyzvednutí!


Ještě se můžete přihlásit do Kurzu společenského tance a chování pro mládež Podzim 2017. Přihlášky jsou k dispozici v divadelní kavárně. Více informací zde.


Do GALERIE jsme dali fotografie z 1. lekce Tanečních pro páry


Pár fotek z ČECHOMORU.
Promítání pro školy

COCO

Úterý 26. 6. 2018
Čas: 08:15Cena:

Promítání kina pro školy 26.6. v 8.00 a 10.00

Promítání kina pro školy 27.6. v 8.00 a 10.00


Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.


Letní kino:

ČERTOVINY

Pátek 29. 6. 2018
Čas: 21:00Cena: 80

Promítání letního kina zahajujeme hned po vysvědčení novou pohádkou ČERTOVINY!

Stalo je jednou, že se v pekle uklízelo. Čerti se jen hemžili, navzájem si překáželi a klopýtali jeden přes druhého, prostě hotový blázinec. A pak se to stalo. Jeden zakopl, padl na druhého a oba povalili kotel s hříšnou duší. Toho využila hříšná duše. Rozběhla se k otevřené bráně a byla pryč. Bylo zle. Luciper se rozhodl pro trest – čerti musí jít na svět a každý přivést do pekla jednu hříšnou duši.  Pohádka, Česko 2017. Hrají: Jakub Prachař, Oldřich Navrátil,…. Režie: Zdeněk Troška.


Letní kino:

ŠPINDL

Sobota 14. 7. 2018
Čas: 21:00Cena: 80

Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. … 

Komedie Česko 2017. Hrají: Anna Polívková, Jan Révai, Karel Zima a další.


Letní kino:

DVĚ NEVĚSTY A JEDNA SVATBA

Pátek 20. 7. 2018
Čas: 21:00Cena: 80

Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích přitahuje samé blbce. Naopak její sestra Karolína už plánuje svatbu. Proto Marie přijíždí po dlouhé době do své rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku, Jiřího. Jejich city nejsou minulostí a skončí spolu v posteli. Pozor, právě Jiří je snoubencem její sestry… 

Komedie Česko 2018. Hrají: Anna Polívková, Ester Geislerová, Eva Holubová, Bohumil Klepl a další.


Letní kino:

PEPA

Sobota 4. 8. 2018
Čas: 21:00Cena: 80
Pepa Novák - snad nejvíce české jméno...

Hlavní hrdina Pepa (Michal Suchánek) od útlého věku čeká na to, až začne ten opravdový a šťastný život. Každý týden chodí s manželkou hrát karty ke svému dobrému kamarádovi Tondovi (Filip Blažek) a jeho ženě…

Možná ale, že to není život, o kterém snil. A možná, že ho čeká život úplně jiný. Přijde opravdu ten správný zvrat v jeho životě, když k němu do kanceláře nastoupí nová kolegyně mladá a krásná Pavlína (Alena Doláková)?


Letní kino:

TÁTOVA VOLHA

Sobota 11. 8. 2018
Čas: 21:00Cena: 80

Jeden z divácky nejúspěšnějších českých filmů upolynulé sezóny se skvělým obsazením. 

Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. 

Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Eva Holubová, Vilma Cibulková, Hana Maciuchová), aby zjistily víc.

  Sdružený klub Rabštejn Kostelec nad Orlicí - autor: Tomáš Hovorka + team