přihlásit / registrovat

            Kulturní dům                     Kostelec nad Orlicí


 NovinkyV GALERII jsou fotografie z VĚNEČKU Tanečních Rabštejně. Jak pro kurz A, tak i B. A také video ze slavnostního nástupu! ZDE.


Město Kostelec nad Orlicí vyhlásilo otevřenou architektonickou soutěž: "SDRUŽENÝ KLUB RABŠTEJN: NOVÁ ETAPA KULTURNÍHO CENTRA V KOSTELCI NAD ORLICÍ". Více informace je na České komoře architektů.


Léto ve znamení kina...
POPCORN už se hřeje!

LATINA PRO ŽENY


Latina pro ženy bude od března 2022 koncipována jako celistvý kurz, kde na sebe jednotlivé lekce budou navazovat. V rámci kurzu bude pro Vás zvýhodněná cena (sleva 20%) oproti jednotlivým lekcím. Oba dva kurzy jsou vhodné pro ženy všeho věku.

Latina pro ženy


Proč Latina pro ženy? Zde si užijete radost z pohybu, zlepšíte své kroky a svému tanci dodáte ladnou smyslnost. Naučíte se pohybovat na podpatcích s elegancí modelky. Kladen důraz je na výuku latinskoamerických tanců, jako je cha-cha, jive, rumba, salsa či samba. Taneční choreografie v sólové úpravě pro ženy Vám vženou do žil endorfiny. Velmi přátelská a uvolněná atmosféra nabíjí všechny pozitivní energií. Jednou týdně si udělejte čas jenom pro sebe a uvidíte, jak se Vaše taneční schopnosti posunou vpřed!

Latino Fit


V reakci na Vaše podněty zařazujeme nový kurz Latino Fit. V čem se liší? Na rozdíl od Latiny pro ženy, Latino Fit je zaměřen na aktivní výdej kalorií. V jednoduchých tanečních sestavách se naučíte nové kroky. Celou lekcí Vás bude provázet energická latinskoamerická hudba. Vedle tradičních latinskoamerických tanců chacha, jive, rumba a podobně si zatančíte i prvky ze salsy, bachaty či merengue. Taneční sestavy jsou samozřejmě v sólové úpravě pro ženy. Tento kurz je koncipován převážně jako cvičení, kde se naučíte ovládat své tělo a zpevníte a zapojíte správné pohybové partie.

Nejbližší termíny:

Ne 26.6. v 9.00 Latino FIT       JEDNOT.VSTUPNÉ  
Ne 26.6. v 10.30 Latina pro ženy       JEDNOT.VSTUPNÉ  

Pozor v červnu bude lekce v SOBOTU 11.6. a pak v NEDĚLI 26.6.!!!

Termíny lekcí:
březen - neděle13.3.2022 a 27.3.2022
duben - neděle10.4.2022 a 24.4.2022
květen - neděle15.5.2022 a 29.5.2022
červen - so + ne11.6.2022 a 26.6.2022


Od března 2022 bude možné zakoupit zvýhodněnou PERMANENTKU, ale také jednotlivé vstupné (před lekcí nebo kontaktujte předprodej)  Sdružený klub Rabštejn Kostelec nad Orlicí - autor: Tomáš Hovorka + team