přihlásit / registrovat

            Kulturní dům                     Kostelec nad Orlicí


 Novinky


V GALERII jsou nové fotografie z PRODLOUŽENÉ!!! A krátká videa ZDE.


Léto ve znamení kina...
POPCORN už se hřeje!

LATINA PRO ŽENY - od září pokračujeme!!!


Latina pro ženy bude od března 2022 koncipována jako celistvý kurz, kde na sebe jednotlivé lekce budou navazovat. V rámci kurzu bude pro Vás zvýhodněná cena (sleva 20%) oproti jednotlivým lekcím. Oba dva kurzy jsou vhodné pro ženy všeho věku.

Latina pro ženy


Proč Latina pro ženy? Zde si užijete radost z pohybu, zlepšíte své kroky a svému tanci dodáte ladnou smyslnost. Naučíte se pohybovat na podpatcích s elegancí modelky. Kladen důraz je na výuku latinskoamerických tanců, jako je cha-cha, jive, rumba, salsa či samba. Taneční choreografie v sólové úpravě pro ženy Vám vženou do žil endorfiny. Velmi přátelská a uvolněná atmosféra nabíjí všechny pozitivní energií. Udělejte si čas jenom pro sebe a uvidíte, jak se Vaše taneční schopnosti posunou vpřed!

Latino Fit


V reakci na Vaše podněty zařazujeme nový kurz Latino Fit. V čem se liší? Na rozdíl od Latiny pro ženy, Latino Fit je zaměřen na aktivní výdej kalorií. V jednoduchých tanečních sestavách se naučíte nové kroky. Celou lekcí Vás bude provázet energická latinskoamerická hudba. Vedle tradičních latinskoamerických tanců chacha, jive, rumba a podobně si zatančíte i prvky ze salsy, bachaty či merengue. Taneční sestavy jsou samozřejmě v sólové úpravě pro ženy. Tento kurz je koncipován převážně jako cvičení, kde se naučíte ovládat své tělo a zpevníte a zapojíte správné pohybové partie.

Nejbližší termíny:

Druhá lekce Latino FIT a Latiny pro ženy: v neděli 9.10. !!!

   Ne 9.10. v 9.00      Latino FIT       JEDNOT.VSTUPNÉ  
   Ne 9.10. v 10.30      Latina pro ženy       JEDNOT.VSTUPNÉ  Termíny lekcí:
září - neděle18.9.2022
říjen - neděle9.10.2022 a 23.10.2022
listopad - neděle6.11.2022 a 20.11.2022
prosinec - neděle3.12.2022 a 18.12.2022
ledentermín bude určen


Je možné zakoupit zvýhodněnou PERMANENTKU na 8 lekcí (do prosince - resp. osmá lekce bude v lednu), ale také jednotlivé vstupné (před lekcí nebo kontaktujte předprodej)

Fotky z poslední lekce v červnu 2022

  Sdružený klub Rabštejn Kostelec nad Orlicí - autor: Tomáš Hovorka + team