přihlásit / registrovat

            Kulturní dům                     Kostelec nad Orlicí


 Novinky


V GALERII jsou fotografie a VIDEO z VĚNEČKULéto ve znamení kina...
POPCORN už se hřeje!

LATINA PRO ŽENYUzavřená skupina na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/1079079119727743/?ref=share_group_link


Latina pro ženy je koncipována jako celistvý kurz, kde na sebe jednotlivé lekce navazují. V rámci kurzu bude pro Vás zvýhodněná cena (sleva 20%) oproti jednotlivým lekcím. Oba dva kurzy jsou vhodné pro ženy všeho věku.

Latina pro ženy


Proč Latina pro ženy? Zde si užijete radost z pohybu, zlepšíte své kroky a svému tanci dodáte ladnou smyslnost. Naučíte se pohybovat na podpatcích s elegancí modelky. Kladen důraz je na výuku latinskoamerických tanců, jako je cha-cha, jive, rumba, salsa či samba. Taneční choreografie v sólové úpravě pro ženy Vám vženou do žil endorfiny. Velmi přátelská a uvolněná atmosféra nabíjí všechny pozitivní energií. Udělejte si čas jenom pro sebe a uvidíte, jak se Vaše taneční schopnosti posunou vpřed!

Latino Fit


V reakci na Vaše podněty zařazujeme nový kurz Latino Fit. V čem se liší? Na rozdíl od Latiny pro ženy, Latino Fit je zaměřen na aktivní výdej kalorií. V jednoduchých tanečních sestavách se naučíte nové kroky. Celou lekcí Vás bude provázet energická latinskoamerická hudba. Vedle tradičních latinskoamerických tanců chacha, jive, rumba a podobně si zatančíte i prvky ze salsy, bachaty či merengue. Taneční sestavy jsou samozřejmě v sólové úpravě pro ženy. Tento kurz je koncipován převážně jako cvičení, kde se naučíte ovládat své tělo a zpevníte a zapojíte správné pohybové partie.

Nejbližší termíny:

   Út 23.4.2024 v 17.00      Latin FIT       JEDNOT.VSTUPNÉ  
   Út 23.4. 2024 v 18.15      Latina pro ženy       JEDNOT.VSTUPNÉ  Termíny lekcí:
Od února 2024 budou lekce Latino FIT a Latiny pro ženy probíhat v úterý!Je možné zakoupit zvýhodněnou PERMANENTKU na 8 lekcí, ale také jednotlivé vstupné (před lekcí nebo kontaktujte předprodej)
Také si můžete koupit výhodnou "kombinovanou" permanentku na Latino FIT + Latina pro ženy.

Fotky z první lekce v září 2023

Fotky z první lekce v září 2022

Fotky z poslední lekce v červnu 2022

  Sdružený klub Rabštejn Kostelec nad Orlicí - autor: Tomáš Hovorka + team