přihlásit / registrovat

            Kulturní dům                     Kostelec nad Orlicí


 Novinky


V GALERII jsou fotografie a VIDEO z VĚNEČKULéto ve znamení kina...
POPCORN už se hřeje!

    KINO     DIVADLO     TANEČNÍ PÁRY     TANEČNÍ

Divadlo

VELKÁ ZEBRA

ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE?

Středa 17. 4. 2024
Čas: 19:00Cena:

Ondřej Vetchý v hlavní roli. Christian má „nemoc“. S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil. Málem jej pozná podle fotografie přítel z dětství. . Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?


Hrají: Ondřej Vetchý, Jaromír Dulava, Dana Černá, Martina Hudečková, Zdeněk Vencl/Jiří Štrébl/Zdeněk Velen


VSTUPENKY ONLINE

Divadlo

NA ZLATÉM JEZEŘE

Středa 29. 5. 2024
Čas: 19:00Cena:

Romantická komedie odehrávající se v kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera, kde tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym pomůže Normenovi vystoupit náhle z letargie a všechny zaskočí svým příkladem: Vždycky je čas za život, i ten nejobyčenější, začít se znovu prát...


Hrají: Simona Stašová, Ladislav Frej/Jan Vlasák, Marika Procházková, Vasil Fridrich/Jan Teplý ml., Jaromír Nosek/Karel Zima, Jakub Jan Černý/Filip Antonio.


VSTUPENKY ONLINE

Talkshow:

Jana Paulová a Pavel Zedníček

Pátek 14. 6. 2024
Čas: 19:30Cena:
veselé povídání nejen o hereckém životě. Tradiční příjemné setkání  s výraznými hereckými osobnostmi v zábavném pořadu u příležitosti uzavření divadelní sezóny 2023/2024. 

VSTUPENKY ONLINE

  Sdružený klub Rabštejn Kostelec nad Orlicí - autor: Tomáš Hovorka + team